NAŠI KONĚ

Bára (Barborka, Baby, Barbucha)

bara2Narozena: 29.6.2004
Plemeno: teplokrevník
Pohlaví: klisna
Zaměření: western

Barborka je velice líbivá a to po všech stránkách. Má unikátní vzhled, typu albín. Se svými modrými očky, hustou bílou hřívou a mohutnější stavbou těla dostane každého koně do kolen. Její povaha je velice klidná, ale jako každá ženská je plná energie a umí se rozparádit. Je snadno ovladatelná, předvídatelná, takže obtížný terén nedělá sebemenší problém. Kam tuto kobylku přivážete, vzorně se vystavuje a stojí jako správně vychovaný westernový kůň.
"DLOUHÉ VANDRY A HNÁT SE S VĚTREM O ZÁVOD": toto vystihuje mé a Barborky potřeby.

 

 

 

Modrásek (Modrý)

modrasek Narozen: 29.8.2001
Plemeno: teplokrevník
Pohlaví: valach
Zaměření: western

Modrásek je veliký a mohutně stavěný valach. Má unikátní vzhled, typu albín. Pyšní se srdcem velkého dobráka, kliďas do morku kostí! Je to velký mazel naší stáje, věrný parťák na toulky přírodou a skvělý učitel. Pro svoji klidnou povahu ježděn převážně dětmi.

 

 

 

 

Sheyla (Šíša, Šiška)

sheyla Narozena: 14.7.2012
Plemeno: teplokrevník x arab
Pohlaví: klisna
Zaměření: western

Sheyla je potomek naší kobylky Barborky. Je to jemný dámský koník plavé barvy, ale i v obtížném terénu se orientuje bravurně. Její povaha je klidná, ale arab ji kouká z očí, takže temperament má veliký.

 

 

 

 

Luna (Lůně, Lunidlo)

luna Narozena: 31.3.2015
Plemeno: irský cob
Pohlaví: klisna

Lůně je naše miminko. Zatím si užívá svá hříběcí léta ve stádě, ale samozřejmě se opakovaně věnujeme práci ze země. Kobylka je velmi vnímavá a již se učí lehkým cirkusovým kouskům. Je to veliký mazel a kliďas.

 

 

 

 

Lucky (Lucky Luke, Lakýsek)

lucky Narozen: 6.4.2014
Plemeno: irský cob
Pohlaví: hřebec
Zaměření: western

Lucky je náš hřebeček s rošťáckým kukučem, má krásné zbarvení strakáče v odstínech palomino. Je to ještě mlaďoch, proto se zabýváme prací ze země a cirkusovým kouskům, ve kterých se opravdu rád vyžívá. Talentovaný koník.

 

kontakt:

+420 778 019 910

www.vyjizdky.eu